چاپ هودی


پیاده روی های پائیزی و زمستانی خود را خاطره انگیز تر و پوشش خود را جذاب و کاملا اختصاصی نمائید. محصول جدید سایت لش مارکت برای فصول سرد سال سویشرت با چاپ اختصاصی می باشد. شما می توانید با انتخاب سویشرت مورد نظر و ارسال طرح دلخواه نسبت به سفارش چاپ اقدام فرمائید.

بعد از بررسی های تخصصی برای اولین بار چاپ روی هودی با بهترین کیفیت و همچنین قابل شستشو در سایت لش مارکت ارائه میگردد. هودی های تولیدی توسط لش مارکت به رنگ طوسی روشن و از جنس ملانژ بسیار مرغوب و البته ضخیم و گرم می باشد. برخلاف پارچه های ملانژ معمولی پارچه ای که در دوخت این سوییشرت ها بکار رفته در درون دارای کرک می باشد که باعث ایجاد عایقی مناسب برای حفظ گرمای تن شما در زمان های سرد سال خواهد گشت. همچنین سویشرت های فوق دارای کلاه بوده و در جلوی آن جیب قرار دارد که باعث گرم شدن دستان شما میگردد. هیچ محدودیتی برای چاپ و تعداد رنگ روی این هودی ها وجود نداشته و چاپ بصورت فول رنگ انجام خواهد گرفت. شما نیز می توانید براحتی نسبت به سفارش این محصول با چاپ اختصاصی عکس و طرح مورد نظر خود اقدام نمائید.


مشخصات هودی ملانژ

جنس: ملانژ کرک دار

رنگ: طوسی

حداکثر ابعاد چاپ: ۳۰‍×۴۰ cm

سایزهای موجود: M, L, XL, XXL

نوع چاپ: مستقیم

نحوه شستشو: کاملا قابل شستشو
15
هودی های مشکی جدیدترین محصولی است که در سایت لش مارکت بفروش میرسد و چاپ بصورت تک رنگ اما با کیفیت و ماندگاری بسیار بالا روی آنها انجام میگیرد . جنس این هودی نخ + پلی استر می باشد درون این هودی دارای کرک بوده و ضخامت مناسبی دارد تا در فصل سرما بتواند بخوبی بدن شما را گرم نگه دارد. حداکثر ابعاد قابل چاپ روی هودی 30 در 40 سانتی متر است. شما نیز می توانید با انتخاب مدل مورد علاقه ی خود نسبت به سفارش چاپ روی آنها اقدام فرمائید. در مورد چاپ که روی این هودی انجام می گیرد بیشتر توضیح می دهیم. این چاپ بصورت تک رنگ است و رنگ سفید برای چاپ وجود دارد که می توانید روی هودی چاپ انجام دهید اما امکان چاپ چند رنگ روی یک هودی وجود ندارد. همچنین طرح های ارسالی باید بصورت متن یا لوگو و یا طرح تک رنگ سفید باشد تا امکان چاپ روی این سویشرت ها فراهم گردد. بنابراین توجه کنید اگر طرح شما رنگ های مختلفی دارد حتما آن را به تک رنگ تبدیل کنید.(برای مشاوره بیشتر از با ما تماس بگیرید)


مشخصات هودی مشکی

جنس: نخی کرک دار و بدون کرک

رنگ: مشکی

حداکثر ابعاد چاپ: 30×40 cm

نوع چاپ: تک رنگ سفید

سایزهای موجود: M ,L, XL  , XXL

نحوه شستشو: کاملا قابل شستشو
16