قوانین

قوانین و مقررات سایت

دوستان عزیز با توجه به موکاپ ها یک عده فکر میکنند تیشرت های آستین سه رب هست یا به صورت گل دوخته شده – باید به عرض برسانم نوع استین تیشرت ها ساده بوده – و داخل موکاپ لا خورده – هم چنین در هنگام خرید اگر مدل تیشرت را استین کوتاه بزنید پایین تیشرت صاف می باشد و اگر مدل تیشرت را لانگ یا همان هلالی بزنید  پایین تیشرت هلالی میشود . هم چنین تیشرت استین بلند نیز پایینش ساده می باشد و هلالی نیست .در پایین همین صفحه مدل های تیشرت . هودی و پولیور را مشاهد میکنید و ما از همین لباسا برای چاپ استفاده میکنیم و جز این هیچ استفاده ای نداریم. و تمامی موکاپ های تو سایت فقط برای نشان دادن طرح می باشد و جنبه ی دیگری ندارد..

هزینه بعد از ثبت سفارش برگشت داده نمیشود ( تنها 6 ساعت برای لغو سفارش و برگشت هزینه فرصت دارید)

هم چنین توجه داشته باشید در هنگام چاپ ممکن هست 0 تا 20 درصد تغییر ظاهر شود که امری طبیعی در چاپ می باشد.

و این نکته رو توجه داشته باشید در هنگام خرید شما تیک با قوانین موافقم را میزنید یعنی با تمام قوانین ما موافق هستید و تمام مسئولیت ها را میپذیرید.

1-برای ثبت سفارش به صورت طراحی آنلاین شما میتوانید از بخش گالری طرح های پیشنهادی ما را انتخاب کنید و در زمان آپلود عکس در صفحه ی طراحی وارد کنید.(عکس دلخواه خودتون هم میشود)

2-شما میتوانید تیشرت را در صفحه ی تنظیم طراحی (چاپ دلخواه ) به روش های زیر طراحی کنید:

* پشت و رو : کافیه تیک چاپ جلو و پشت را بزنید سپس عکس طراح هاتونو آپلود کنید.

*چاپ پشت تیشرت : اگر خواستید  طرح تون پشت تیشرت چاپ بخوره تیک پشت را بزنید – هم چنین در فروشگاه اگر لباسی خریدید و دوست داشتید پشت چاپ بخوره – هنگام مشاهده فاکتور در قسمت توضیحات بنویسید چاپ پشت لباس بخورد.

*بدون چاپ : شما میتوانید تیشرت بدون چاپ نیز بخرید .

3-زمان تحویل : سفارشات 4 تا 10  روز کاری می باشد . گاهی اوقات حجم سفارشات زیاد میشود یا دستگاه چاپ برای تعمیر میرود – هم چنین ممکن است مواد خام دیر بدستمون برسد و تاخیر در ارسال داشته باشیم – پس خواهش داریم در صورت چند روز تاخیر ،صبر و شکیبایی داشته باشید-(کسانی که برای تولد درخواست دارند از طریق تلگرام یا واتس اپ خرید کنند تا هماهنگی برای ارسال سریع صورت بگیرید –  برای دریافت کدرهگیری بعد از 3تا 5 روز در واتس اپ یا تلگرام پیام بذارید و درخواست کدرهگیری کنید

4-بعد از ثبت سفارش اگر مشکلی باشد ما با شما تماس خواهیم گرفت.

5-اگر چاپی داشتید که نوشته بود در قسمت #توضحیات بنویسید این متن چاپ شود و سپس متن دلخواه خودتونو بنویسید .

6-تیشرت های مشکی و هم چنین هودی های مشکی طرحی که برای چاپ وارد میکنید باید تک رنگ سفید باشد . ( در صورت نیاز ما خودمون تک رنگ سفید میکنیم)

7-تمامی طرح های تیشرت سفید روی هودی طوسی و تمامی طرح های تیشرت مشکی روی هودی مشکی قابل چاپ می باشد. پس هنگام طراحی آنلاین اگر هودی میخواستید – میتونید از طرح های تیشرت ها استفاده کنید.

8-تمامی چاپ های ما بدون کادر ، برچسب  و ساتن می باشد – لش مارکت تمام از رنگ درجه 1 استفاده میکند و با شست و شو هم هیچ مشکلی ندارد و ماندگاری 100 درصد را دارد.

9-شما برای تیشرت های سفید، هودی طوسی ، تیشرت طوسی میتوانید هر نوع طرح رنگی که مد نظر دارید را چاپ بزنید.

10-برای پیگیری سفارش خود در تلگرام یا اینستاگرام پیام بدید.

11-سایز خود را حتما حتما براساس جدول سایز بدست بیاورید – و حتما حتما تیشرت را باید پهن کنید زمین . برای راهنمایی بیشتر اینجا کلیک کنید.

12-سایت دارای نماد اعتماد می باشد و نیازی به نگرانی بابت خرید نیست.

13-به دلیل اینکه چاپ اختصاصی برای مشتری زده میشود امکان پرداخت درب منزل وجود ندارد.

14-تمامی مشخصات خود را دقیق وارد کنید – مخصوصا شماره همراه

15- در صورت اشتباه کردن در سایز لباس تون مسئولیت به عهده خودتان  می باشد – لطفا از فهرست بخش راهنمای سایزبندی را مطالعه فرمایید

16-در صورت هرگونه مشکل و راهنمایی با ما تماس بگیرید . 09907182172

تیشرت های سفید . ملانژ نیزمدل تیشرت مشکی می باشند.